BEYOND INNER GLOBAL MOVEMENT + BEINCLUB

Potansiyele doğru bir hareket.
İçsel evrim için bütünleştirici bir teklif.
Bunların parçası olabilmek için bir şans…

MİNNET, BOLLUK VE TESLİMİYETLE YARATILAN BİR TEKFLİF SUNUYORUZ

BEYOND INNER GLOBAL HAREKETİ, küresel bir insani ihtiyacı gören, aynı asi ve transgresif zihinden doğan şirketler, öneriler, metotlar, yaklaşımlar ve projeleri içeren bir oluşumdur, ve ekibin koordinasyonu ve cesur, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya istekli küçük bir yaratıcı insan grubunun koşulsuz desteği sayesinde kendisini ifade etme yolu bulmuştur.

Bu küresel insanlık vizyonunun ve şimdiki anın bir sonucu olarak, tek tek şekillenen çok sayıda fikir ortaya çıkmıştır.

HER MARKANIN VEYA LOGONUN ARDINDA TAM BİR İNSAN DÜNYASI VARDIR

Şirketlerin ve organizasyonların arkasında, önerilen her şeyi yaratan, karar veren ve sürdüren insanlar vardır. Herhangi bir ekonomik veya ticari faaliyetin çok ötesinde, HAREKET’in doğduğu bir kaynak, sevmek ve güvenmek isteyen kalpten gelen saf bir dürtü vardır.

Bir insan ve iş organizasyonu olarak, temeller oluşturduğumuz ve motorlarımızı ısıttığımız 7 yılın ardından, bizim duygusal olarak AİLE dediğimiz, bu insan ve iş grubunu oluşturan bireylerin ve doğal bir şekilde serpilen fikrin sonucunda daha büyük bir küresel genişleme çağına başlıyoruz.

Bazı BeInClub üyeleri

İÇSEL EVRİM İÇİN SONSUZ OLASILIKLARA GİREBİLCEĞİNİZ VE BEYOND INNER HAREKETİ’NİN BİR PARÇASI OLABİLECEĞİNİZ İLK KULÜP

İÇERİ GİRMEK İÇİN HAPSOLMAYI KULLANIRIZ

Uzun yıllardır şunu söylüyoruz: “DIŞARIYA ÇIKMANIN TEK YOLU İÇERDEDİR” ve kendi içimizde hiç bu kadar derinlerde olmamıştık. Bir yandan evde yaratıcı takımla birlikte olmak ve diğer yandan da her birimizin içindeki samimi karşılaşmalar, bu teklifin üye olmak isteyen insanlara DAHA FAZLASINI VE DAHA BÜYÜK BİR KALİTE İLE VEREBİLECEĞİMİZ bir KULÜP’ten çıkmasını sağladı. Üye olmak demek, aktivitelerimize ve hizmetlerimize katılan her kişi ile daha yakın ve derin bağlar kurabilmek, güvenle paylaşabileceğimiz ve sahip olduğumuz her şeyi sunabileceğimiz yeni bir alan ve durum yaratmaktır.

SİZ DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ VE HATTA GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ:

BEYONDINNER.COM portalımızı ziyaret eden her kişi, sunduğumuz her şeyi öğrenebilecek ve vizyoner bir adamdan doğan tek bir fikrin gerçeklik kazanmasının büyüklüğünü gözünde canlandırmaya başlayacaktır. Web sitemize yapılan ZİYARETLER bir portala GİRMENİZE izin verir, çünkü İÇERİDE daha derine inip, BEINCLUB’a GİRME seçeneğini seçebilirsiniz… Ya da yapmazsınız; çünkü bu erişim, o anki takdiri ve verdiği değere göre her kişinin özgür kararına bağlıdır.

Önceden kayıt yaparak ve CLUB’a üye olarak tüm faaliyetlerimize katılabilir ve böylece koronavirüs pandemisini takip eden bu dünya hapsinden sonra toplumda ortaya çıkan küresel bir harekete ait olabilirsiniz. Tüm bunları kendi içimizde olarak yarattık.

GİRMEYE CESARETİNİZ VAR MI?
Yeni ve orijinal bir şeye erişin…
İçsel Evrim’in İlk Uluslararası Kulübü

BEİNCLUB’TA OLMANIN FAYDALARI VE HİZMETLER

Üye olarak aboneliğinizi yapıp, verilerinizle ve tercihine göre PayPal, banka havalesi veya vadesiz hesaptan ödeme ile kaydolduktan sonra, size aşağıdaki tekliflerimiz arasından bu tutar için istediğiniz zaman, bulunduğumuz ülkelerde kullanabileceğiniz bir kimlik vereceğiz:

Bu eşsiz fırsattan yararlanın! GİRİŞ… İÇSEL EVRİM’in açık, özgür ve yaratıcı alanına.

BEINCLUB ÜYELİĞİ SİZE BİRÇOK FAYDA SAĞLAR

PARTNERLER ICIN ŞUNLARA ÜCRETSİZ ERİŞİM SUNAR:
– OPEN SPACE Kanalı’ndan canlı programlar.
– BİLİNÇ OKULU Sanal Sınıfı’ndaki bazı dersler.
– ENTHEOS PLANET danışman ekibi ile birlikte tıbbi ve psikoterapik seanslar.
– Mikrodozlar, kolzalar, kitaplar, müziklerde vb. % 25’e varan indirimlerle Entheos Mağazası’nın ürünlerinin temsilcisi olun.

SADECE PARTNERLERE ÖZEL VE İNDİRİMLİ FİYATLARLA ERİŞİM:

ERISIM A:
– KAVRAMA OYUNUnu oynayacagimiz BILINC OKULU seanslari.
– ALVERTO eğitim merkezinde çok özel ve belirli eğitim.
– Kulübün kurucusunun da bulunacağı özel inzivalar ve toplantılar.. “

Size değer veriyoruz ve kulübe üye olarak göstermiş olduğunuz destek ve güvene karşılık DAHA FAZLASINI VE EN İYİSİNİ VERME sorumluluğunu üstleniyoruz. 

Buna ek olarak, bu olağanüstü kapanma durumunda, aldığımızı ve verdiklerimizi destekleyen ve değerini bilen orijinal kararlar aldık: Bugünden itibaren global hareketimizin sunduğu her tür hizmet ve aktivite için ödediğiniz her Euro’yu (€), ikiye katlayacağız.

Teklifimiz, 30 Nisan’a kadar, minimum tutar olan 333 € (666 €’ya dönüşür) girilmesi halinde geçerlidir. Ayrıca başka bir kişi adına hediye çeki olarak da alınabilir.

İKİ İLAVE TEKLİFİMİZE ÖRNEK OLARAK

* Farklı bir miktar da girebilirsiniz.

INNERCOIN:
Bu, BEINCLUB’da kullandığımız ve bir üyenin hesabındaki tutarın değerini % 25’e çıkaran iç para birimine verdiğimiz addır. Bu parayı herhangi bir para biriminden (euro, dolar, pound, peso vb.) kulüp üyesinin her zaman kullanılabilir bakiyesi olan INNERCOIN’e dönüştürüyoruz. INNERCOIN sizin ve bizim paranıza verdiğimiz değerlemedir.

BÜYE OLMAK İÇİN

Sizden istenilen bilgileri girin, ödemeyi yapın ve faturayı kişisel danışmanınıza veya admin@beyondinner.com gönderin. Anında size, ödemenize karşılık gelen Bonus’u da içeren Üyelik Kartı’nızı göndereceğiz. Üyelik kartınız elinize geçtiği andan itibaren onu kullanmaya başlayabilirsiniz.

BANKA BİLGİSİ

Üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için gereken minimum ödeme miktarı 333 Euro’dur.

Evolución Interior S.L.

Branch: La Caixa

Account: ES85 2100 3901 9202 0022 7000

Address: Av. Alameda, s / n CP 28140. Fuente el Saz de Jarama.

SWIFT: CAIXESBBXXX

BEYOND INNER VE BE IN CLUB’IN KURUCUSU HAKKINDA

YARATICILIK TRANSGRESİF OLDUĞUNDA

Kişisel-gelişim ve tekamül dünyasında yenilik yapmak şarttı. Bilinç, spiritüalite ve psikoterapinin bir dönüşüme ihtiyacı vardı.

Buna büyük bir katkı, ALVERTO’nun 2012 ve 2019 yılları arasındaki yaratıcı konuşlanması olmuştur. Bu dönemde 5 kıtada yılda 500’ün üzerinde inzivada insanların kullandığı metotlar, teknikler, yaklaşımlar ve eğitim sistemleri doğmuştur.

ALVERTO kelimelerin ötesine geçerek, içsel evrime açık olan insanların kalplerinin içine ve çok derinlere ulaşan, teknolojiye dayalı tam bir dönüşüm mühendisliği sunmaktadır.

7 yıllık yaratıcı, entelektüel ve kavramsal gelişim ile blogta yayınlanmış binlerce makale ve yüzlerce saatlik videolar Sanal Sınıf’ta mevcuttur.

Alverto tarafından kurulan okullar, hareketi ve kulübü destekleyen onlarca ülkeden 100’den fazla yetenekli ve yaratıcı kişiden oluşan büyük bir uluslararası ekibi cezbetti ve oluşturdu.

Alberto José Varela’nın etkileyici transgresif gösterisi spontane bir tezahürdür; o sadece insanlığa değişim ve dönüşüm için yeni ve güçlü olasılıklar sunmak için yaratıcılık ve özgünlük içinde gelişen bir adamdır.

Kurucunun içinden geçtiği bu bireysel süreç, ona eşlik eden insanlara aktarılır ve her insana da açıktır. Bütün bunlar, üçüncü gözün açılması, epifiz beziyle bağlantı ama her şeyden önce bilincin uyanması ve bireysel potansiyelin özgür bırakılması ile ilgilidir.

Bu ve diğer konularda, Alverto kendi blogunda, web sayfalarında, sosyal ağlarda ve özel gruplarda, insanın iç evrimine uygulanan özgünlüğün doğuşundan kaynaklanan vizyoner ve yaratıcı süreci paylaşmak için, kendini gerçekleştirme gelişimle ortaya çıkana kadar farklı makaleler yazar.